CİTYPORT BUSINESS CENTER’da ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

21 Şubat 2017

Hükümet Caddesi üzerinde HAN İnşaat tarafından inşa edilen Cityport Business Center, Tekirdağ’da iş merkezi olarak inşa edilecek ilk bina olma özelliğini taşıyor.

Hafriyat çalışmalarının % 50 sine ulaşılmış durumda. İnşa aşamasında kullanılacak olan Kule Vinç 55 metre yüksekliği ile sabit olarak kurulan en büyük vinçlerdendir.

Zeminden iki kat aşağıya inilerek inşa edilecek CİTYPORT BUSINESS CENTER kapalı otoparkı, 7 metre yüksekliğe varan cadde cepheli dükkanları, kapalı otoparktan dükkanlara kolay ulaşım ve çift girişli olması özel bankacılık hizmetleri için çok özel bir konumdadır.

Akıllı bina teknolojisi ile yapılacak olan CİTYPORT BUSINESS CENTER bina girişinde lobi salonu, 4 metre yüksekliğe varan bina içi kat yükseklikleriyle, panaromik çift asansör sistemi ve çift merdiven sistemi, sekreterya hizmeti, Şehir kulübü, Restoran ve kafeteryaları, teraslı ofisleri ile tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere dizayn edildi.

SİZ DE GEÇ KALMADAN BU PRESTİJLİ İŞ MERKEZİ’NDE YERİNİZİ AYIRTIN…

Yankı Gayrimenkul ( Tekirdağ satılık daire, işyeri, arsa ve Kiralıklar - Tekirdağ'daki Emlakçınız ) CİTYPORT BUSINESS CENTER’da ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR Yankı Gayrimenkul ( Tekirdağ satılık daire, işyeri, arsa ve Kiralıklar - Tekirdağ'daki Emlakçınız ),21,Şubat,2017,Hükümet,Caddesi,üzerinde,HAN,İnşaat,tarafından,inşa,edilen,Cityport,Business,Center,Tekirdağ’da,iş,merkezi,olarak,inşa,edilecek,ilk,bina,olma,özelliğini,taşıyor,Hafriyat,çalışmalarının,%,50,sine,ulaşılmış,durumda,İnşa,aşamasında,kullanılacak,ol Yankı Gayrimenkul ( Tekirdağ satılık daire, işyeri, arsa ve Kiralıklar - Tekirdağ'daki Emlakçınız ) 21 Şubat 2017 Hükümet Caddesi üzerinde HAN İnşaat tarafından inşa edilen Cityport Business Center Tekirdağ’da iş merkezi olarak inşa edilecek ilk bina olma özelliğini taşıyor Hafriyat çalışmalarının % 50 sine ulaşılmış durumda İnşa aşamasında kullanılacak ol