CİTYPORT. HÜKÜMET CADDESİNDE İŞ DÜNYASININ YENİ PRESTİJ MERKEZİ

Tekirdağ / Süleymanpaşa / Merkez / Çınarlı Mah.

Satılık Ofis İş Yeri 961,000 TL 160 m² Oda / Bölme: 4

CITYPORT BİR HAN İNŞAAT PROJESİDİR
Yoğun ve aktif mesai içinde bulunan yönetici ve şirket çalışanlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tasarlanan Cityport’un en büyük avantajı merkezi konumudur.
Şu an CITYPORT’un bulunduğu bölge yaya ve araç trafiğinin Tekirdağ’da en yoğun olduğu bölgedir. Tekirdağ’ın tek AVM’si olan TEKİRA AVM’ye ve Köprübaşı meydanına 200 metre mesafededir.
Tekirdağ’ın en büyük ve en işlek caddesi olan Hükümet Caddesi üzerinde Han İnşaat’ın Business Center olarak inşa ettiği CITYPORT projesi, zeminde yaklaşık 3.000 m2 ve toplamda 26.000 m2 inşaat alanına sahiptir.
 
Tekira AVM’den sonra Tekirdağ’ın en büyük binası olarak inşa edilen bu projemizde dükkân kat yükseklikleri 4,00 metreyi bulmaktadır. Altında kapalı otoparkı da bulunan CITYPORT Projesi 5 yıldızlı otel konforunda inşa edilmektedir.
 
Klasik bir iş merkezinden çok profesyonelce yönetilen bir ticaret merkezi olan Cityport farklı kullanım alanlarına cevap verebilecek nitelikte tasarlandı. Yüksek tavana sahip ofisleri, özel girişlere sahip dükkanlarıyla arzu ettiğinizin çok ötesinde standartlara sahip olacaksınız.

 • 4C Sınıfı İnşaat kalitesi
 • 4 metre kat tavan yüksekliği
 • Kapalı otopark
 • Çift panoramik asansör
 • Sekreterya Hizmeti
 • Lobi Salonu
 • Teraslı ofisler
 • Restaurant
 • Kafeterya
 • 24 saat güvenlik
 • Kolay ulaşım
 • 10 Katlı 96 bağımsız bölüm

Ana Bilgi

Oda / Bölme4
Yapının DurumuYapım Aşamasında
Kullanım DurumuBoş
Bulunduğu Kat3
IsıtmaKombi
Yakıt TipiElektrik
İnşa Yılı2018
Aidat0 TL
Krediye UygunEvet

İç Özellikler

ADSL
Çelik Kapı
Fiber İnternet
Isıcam
Güvenlik Sistemi
Klima

Konum

Cadde üzerinde
Toplu Ulaşıma Yakın
Minibüs Caddesine Yakin

Çevre Bilgisi

Hastane (Sağlık Tesisi)
Kuaför & Güzellik Merkezi

Bina

Asansör
Güvenlik
Kablo TV-Uydu
Kapıcı
Otopark - Kapalı
Telefon Hattı

İlanın Yayınlandığı Siteler

YANKI GAYRİMENKUL
Ertuğrul Mah. Hüseyin Pehlivan Cad. No.25
Merkez / Merkez
59100 Tekirdağ
Yankı Gayrimenkul ( Tekirdağ satılık daire, işyeri, arsa ve Kiralıklar - Tekirdağ'daki Emlakçınız ) Satılık İş Yeri Ofis CİTYPORT. HÜKÜMET CADDESİNDE İŞ DÜNYASININ YENİ PRESTİJ MERKEZİ Tekirdağ Süleymanpaşa Merkez Çınarlı Mah. 961,000 TL Yankı Gayrimenkul ( Tekirdağ satılık daire, işyeri, arsa ve Kiralıklar - Tekirdağ'daki Emlakçınız ),,cityport,hukumet,caddesinde,is,dunyasinin,yeni,prestij,merkezi,tekirdag,suleymanpasa,merkez,cinarli,mah,is,yeri,ofis,satilik,yanki,gayrimenkul,emlak,han,insaat,tekirdag,suleymanpasa,hukumet,caddesi,sehir,merkezi,ofis,dukkan,magaza,buro,ofis,satilik,kiralik,kapali,otopark,deniz,manzarasi,prestij,asansor, Yankı Gayrimenkul ( Tekirdağ satılık daire, işyeri, arsa ve Kiralıklar - Tekirdağ'daki Emlakçınız ) CİTYPORT. HÜKÜMET CADDESİNDE İŞ DÜNYASININ YENİ PRESTİJ MERKEZİ Tekirdağ Süleymanpaşa Merkez Çınarlı Mah. İş Yeri Ofis Satılık Yankı, Gayrimenkul, Emlak, Han İnşaat, Tekirdağ, Süleymanpaşa, Hükümet Caddesi, Şehir Merkezi, Ofis, Dükkan, Mağaza, Büro, Ofis, Satılık, Kiralık, Kapalı otopark, Deniz Manzarası, Prestij, Asansör,